MOTOROVÝ ROŠT DYNAMIC MOT

NOVINKA ROKU 2013

Motorový lamelový rošt DYNAMIC MOT s plynulým polohováním matrace pomocí motoru, umožňuje jednoduché samostatné zvednutí hlavové (zádové) části a nožní části. Motorové rošty DYNAMIC MOT mají pět anatomických zón podporujících správné rozložení váhy těla. Motorové rošty DYNAMIC MOT mají 28 jakostních přírodních lamel, které jsou uloženy v pružných kaučukových pouzdrech. Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, jedná se o značkový motorový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti.

Motorové rošty DYNAMIC MOT jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME.

Motorové rošty mají individuální nastavení tuhosti. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal – optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou zpevněné ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií. Středový popruh zvyšuje stabilitu a nosnost motorových roštů.

Polohování roštu zajišťuje výkonný bezúdržbový motor schovaný v pouzdře pod roštem. Motorové rošty DYNAMIC MOT nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. U polohování nohou, nový systém umožňuje, že polohování má přirozenější oblouk, takže matrace lépe kopírují motorový rošt. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Dálkový ovladač roštu obsahuje i držák pro umístění na bočnici postele. Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou viz. video ukázka) a zvládne to úplně každý, ovladač dobře padne do ruky.

Další praktické a velmi užitečné funkce jsou: V případě výpadku elektrického proudu lze manuálně vrátit rošt do základní polohy.

Motorové rošty DYNAMIC MOT jsou určeny pro všechny věkové generace.

Rosty.cz - rošt Dynamic

Rosty.cz - rošt Dynamic

Technické informace

Pěti zónové motorové rošty
Jednoduché polohování pomocí motoru
Možnost manuálního vrácení do základní polohy (slouží pro návrat roštu při výpadku elektrického proudu)
Kabelové dálkové ovládání s držákem na postel
Hmotnost cca 16 kg
Výška roštu: výška rámu cca 5 cm, výška rámu včetně pouzder cca 5 cm
Výška roštu s motorem: cca 22 cm
Počet lamel: 28 ks

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat