Matrace EVERY HR 45

KOMFORTNÍ MATRACE PRO ZDRAVÉ SPANÍ, PARTNERSKÁ MAT RACE – ÚŽASNĚ POHODLNÁ MATRACE 

Matrace every HR 45 je komfortní, cca 21 cm vysoká partnerská matrace do postele. Monolitické sedmizónové jádro matrace o celkové výšce cca 18 cm je speciálně profilované do sedmi anatomických zón s rozdílným tvarováním jádra, které poskytují tělu a hlavně páteři optimální oporu a přispívají ke zdravému a příjemnému spaní. Matraci doporučujeme pro spáče, kteří potřebují matraci s delší životností oproti nižším jádrům, které se dříve deformují a opotřebovávají a zároveň se matrace hodí do dětských postelí, protože matrace splnila náročné podmínky pro udělení certifikátu Öko-Tex Standard 100(mezinárodní certifikát ekologické kvality). Matrace z HR pěny “studené pěny“ s nadstandardní hustotou 45 kg/m3 odpovídá současným moderním trendům, které podtrhují tzv. “Zdravé spaní“. Různé profilování pěny zajišťuje různou tuhost jednotlivých stran matrace, proto záleží na Vás, kterou stranu matrace si zvolíte pro spaní (tužší nebo měkčí stranu). Použitá pěna matrace je vzdušná, pevná, antibakteriální a alergicky neutrální. Matrace every HR 45 doporučujeme všem spáčům a hodí se i do dětských postelí. 

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti 

Oboustranné využití matrace. Horní i spodní strana matrace má rozdílné vlastnosti (tuhost). Pro spaní je možné zvolit buď stranu tužší nebo stranu měkčí, více elastickou. Matrace patří do kategorie středně tuhých matrací s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran (muž/žena) matrace, jádro matrace je velmi pohodlné. 

Matrace every HR 45 má luxusní multifunkční potah matrace. Ergonomický prošev dává vyniknout jednotlivým zónám jádra matrace a zvyšuje jejich funkčnost, zpevňuje celou konstrukci matrace. Potah má vysoký hygienický standard, je antibakteriální, protiplísňový, alergicky neutrální, odvádí vlhkost od těla a udržuje v lůžku příjemné suché klima, v chladném prostředí zatepluje lůžko a jádro matrace chrání před znečištěním. Potah matrace je po celém obvodu opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní. Pro rychlou a snadnou manipulaci s matrací jsou určeny boční úchyty po stranách matrace.

Rosty.cz - matrace Every

Rosty.cz - matrace Every

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat