Matrace CUREM C1000

Tentokrát jsem otestavali matrace Curem C1000. Tato matrace je asi 19cm vysoká a se vyrábí se ve dvou tuhohech – SOFT čili měkčí pro ženy a HARD neboli tužší pro muže.

Kombilnace dvou pěn zařučuje, abyste dobře a klidně spali. Technický popis je tato matrace sestavená z 7 cm vrstvy visco pěny Curemfoam 85 kg/m3 a 10cm vrstvy studené pěny 45 kg/m3. Ještě má matrace curem potah Cooper, který pratelný na 60°C a je snímatelný. Potah Cooper je navíc velmi příjemný na dotek.

Rosty.cz - matrace Curem 1000

Teď něco technický vlastností. Matrace do postele Curem vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Tento způsob vysokoobjemových viscoelastických pěn, reagujících na teplotu, pomáhá navozovat Vašemu tělu velice příjemný pocit „stavu beztíže“. Kombinací různých tuhostí pěn Curemfoam docilujeme maximální stability páteře při všech režimech spánku (na zádech, na boku…) i při pouhé relaxaci. Všechny zóny matrace efektivně vyrovnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla. Kombinací těchto dvou technik (viscoelastická pěna, komfortní zóny) nabízejí matrace značky Curem skutečný odpočinek pro Vaše tělo i Vaši mysl. 

Rosty.cz - matrace Curem 1000 popis

Matrace Curem navíc pomáhá předcházet a případně i mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti.

Matrace Curem patří do kategorie nejluxusnějších a nejpohodlnějších matrací na trhu. Matrace Curem svým designem patří ke špičkovým klenotům každé ložnice. Tuto matraci maximálně doporučujeme.

Rosty.cz - matrace Curem 1000 s postelí

Matrace Curem byly zařazeny do programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.

Comments are closed