Dětské postýlky BABY BEDS – hit ve světě designového nábytku pro děti!

Řešíte otázku nové dětské postýlky pro svoji ratolest a rádi byste svému dítěti udělali radost něčím netradičním? Pak pro Vás máme tip. Originální dětské postele BABY BEDS, hit ve světě designového nábytku pro děti a mladé! Seznamte se s nimi na našich stránkách www.maxmax.cz.

Postele BABY BEDS jsou vyrobeny z kvalitních lamino desek, na obou čelech postele, případně i na bocích, je krásný barevný potisk. Vybírat můžete z celkem 31 vzorů obrázků oblíbených seriálových hrdinů, pohádkových postaviček, zvířátek nebo jiných dětských motivů. K tištění obrázků byly použity ekologické barvy, které jsou fixovány laminátovým profilem. To proto, aby nedocházelo k opotřebení nebo vyblednutí barev. Naprostou novinkou je možnost zanesení fotografie Vašeho dítěte přímo do potisku čela postele, díky čemuž se tak Vaše postýlka stane unikání a jedinečnou. Okraje dětské postýlky jsou bez ostrých hran, potaženy plastovým lemem, zábrana na bocích postele chrání dítě před případným pádem během spánku. Precizní zpracování a použití osvědčených materiálů zajišťuje, že každá dětská postýlka BABY BEDS je velmi odolná a kvalitní a po právu si tak zaslouží pozornost Vás i Vašich dětí.

Všechny námi nabízené postele BABY BEDS dodáváme společně s kvalitním roštem a matracemi, u kterých máte na výběr ze dvou typů, speciálně vyvinutých potřebám dítěte a se snímatelným pratelným potahem. Postele BABY BEDS se díky své rozmanitosti vzorů, barev a velikostí skvěle hodí do všech dětských pokojů, ze stovek možných variant si jistě vybere každý. A protože všechny naše postýlky BABY BEDS dokonale ladí s motivy obrázků i našich dalších produktů – dětských dekoračních samolepek na zeď, lze jejich kombinací vytvořit dokonale půvabný dětský pokojíček v jednotném stylu.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat