Detské izby

Vybavenie detskej izby

Spánok je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Spánok nám v priemere zaberie viac ako tretinu nášho života. To sú slová odborníkov…

A čo tí najmenší? Tí spia ešte viac a detská posteľ nie je len miesto ich spánku. Je to miesto na mnohé huncútstva a nové dobrodružstvá. Pre zdravý detský vývin by mala mať dobrá detská posteľ kvalitu a mala by spĺňať mnohé prísne normy – zdravotné aj kvalitatívne. My vieme čo je vhodné pre vášho chlapčeka alebo mladú slečnu. Máme detské postieľky pre malú slečnu ale aj pre malého šibala. Môžete si vybrať postele rôznej šírky či dĺžky. Naše detské postieľky do detskej izby spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria bezpečnosti a sú použité len zdravotne nezavadné materiály, tak aby bol spánok kvalitný a zdravý. Okrem klasických postelí do detskej izby vám ponúkame nadštandardné detské postele z masívu.

Samozrejme súčasťou každej detskej izby je hracia plocha – tou by mal byť vhodný detský koberec. Ten musí spĺňať prísne zdravotné kritéria,  musí byť bezpečný, zdravý ale tiež funkčný – musí zaujať pozornosť mladého bádateľa alebo byť proste vhodný pre hranie sa mladej slečny.  Chceli by sme vám predstaviť našu širokú ponuku detských kobercov, môžete si vybrať z rôznych veľkostí a čo je najlepšie – sledujeme trendy – vieme ktorí hrdinovia sú práve trendy – vieme ktoré koberce budú deťom ľúbiť. Máme detské koberce s obľúbenými motívmi Disney: Cars, Macko Pu či Princezny.. Máte radi zvieratká… tých máme celú zvieraciu ríšu. Stačí si vybrať len obľúbené zvieratko – žirafy, koníky, motýle… Ale máme tiež obľúbené vláčiky či formule… Začnite snívať ako vaše dieťa a vyberajte si s ním ten najkrajší detský koberec.

 

Detské fototapety

V minulosti sme poznali len klasické tapety, ktoré sme len ťažko dávali preč zo stien. Technológie a moderné trendy sa menia. Dnes už vám vieme ponúknuť nádherné tapety určené do detských izieb. Tieto sa naviac jednoducho lepia a sú nádherným doplnkom do vašej izby…detská tapeta však nie je len doplnkom. Pre zdravý vývoj potrebuje vaše dieťa aktívne podnety. Nami ponúkané detské tapety sú navrhované spolu s odborníkmi, tak aby vhodne rozvíjali detskú predstavivosť . Tiež máme pre vás tú najlepšiu ponuku za dobré ceny.

Máme pre vás množstvo zaujímavých doplnkov do detskej izby. S nami si môžete byť istý, že vaša detská izba bude vybavená zdravotne nezávadnym výrobkom, vieme vám poskytnúť kvalitný tovar za dobrú cenu. Naša ponuka sa obmieňa a preto vám vieme detskú izbu vybaviť tematický, tým čo je trendy a teda tým čo budú mať deti radi.

 

 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat