Matrace 1+1 a matrace Bingo

Matrace 1+1

Matrace 1+1: jsou nejprodávanější matrace ve velmi zvýhodněné cenové nebo akční nabídce matrace 1+1 nebo matrace 1+1 zdarma. Tyto matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají dobrou cenu a kvalitní matrace do své postele.

Matrace 1+1 jsou matrace zvýhodněné cenou. Při tomto nákupu matrace 1+1 cenově zvýhodňujeme nákup dvou kusů matrace. Nákup je pro zákazníka velmi výhodný a navíc matrace doručujeme ZDARMA, takže zákazník neplatí nic navíc.

Matrace 1+1 zdarma jsou matrace, kde druhou stéjnou matraci dostanete opravdu ZDARMA. Většinou se jedná o časově omezený nákup matrace a opět většinou platí, že matrace je k Vám doručena ZDARMA, takže nevznikají žádné náklady pro zákazníka navíc.

Matrace BINGO 1+1

Matrace Bingo je matrace s línou pěnou na ložné ploše se 7 anatomickými zónami. Skvělá matrace s línou pěnou, u které máte na výběr tužší variantu: Bingo Hard a měkčí variantu: Bingo Soft) a možností výběru výšky (18 nebo 20 cm). Možno zakoupit kombinace: tužší + měkčí / tužší + tužší / měkčí + měkčí.

Rosty.cz - matrace Bingo

Rosty.cz – matrace Bingo

Matrace Bingo má 2 strany tuhosti. Strana s línou pěnou má 7 ortopedických zón a masážní profilaci, tato strana je měkčí strana matrace). Strana z modré pěny Flexifoam® dosahující vlastností studené pěny má 7 zón se speciální profilací ve tvaru kostek. Pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně.

Matrace Bingo se prodává ve dvou variantách tuhosti: BINGO HARD (tužší) a BINGO SOFT (měkčí). Stupnice tuhosti: matrace BINGO HARD – strana SOFT: tuhost 2,5 ze 4, strana HARD: 3 ze 4), matrace BINGO SOFT – strana SOFT: tuhost 2 ze 4, strana HARD: 3 ze 4). Zvolenou tuhost (BINGO SOFT/BINGO HARD) napište do poznámky před odesláním objednávky.

V jádru matrace jsou příčné „Y“ prořezy pro vysokou elasticitu a vzdušnost – skvěle reagují na tlak a optimalizují jeho rozložení.

Potah Hypoallergen Greenstyle potěší alergiky. Je snímatelný, dělitelný a pratelný (60 °C).

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat