KOMPLETNÍ LUXUSNÍ POSTEL

Luxusní postel Betler BEDBOX DUO MOT je luxusní kompletní čalouněná postel, vybavená luxusními motorovými rošty a exkluzivními matracemi Betler, postel Betler BEDBOX DUO MOT je vhodná do všech exkluzivních ložnic.

Součásti postele Betler BEDBOX DUO MOT jsou ploché motorové lamelové rošty BODYFLEX s bezdrátovým dálkovým podsvětleným ovládáním. Motorové rošty BODYFLEX mají omezený přístup do úložného prostoru postele v oblasti nohou. Motorové rošty BODYFLEX jsou moderní designově velmi futuristické spolehlivé polohovací motorové rošty, které jsou konstrukčně vybavené 42 pružnými lamelami. Kvalitní tenké lamely a kaučukové trio pouzdra zajišťují bezhlučné pružení během polohování i změně polohy během spánku. Vnější rám roštu je z vrstveného dřeva, potažený šedou metal optik fólií, tato fólie chrání rošt proti oděru, což zajišťuje pevnost a odolnost motorového roštu.

Rosty.cz - luxusní postel Betler

Rosty.cz – luxusní postel Betler

Motorové rošty BODYFLEX mají přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části motorových roštů a zabraňují deformaci okrajů matrace, kovové madlo zase zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka.Kovové madla (2 kusy) jsou dodávané ZDARMA k této posteli Betler BEDBOX DUO MOT.

Exkluzivitu postele Betler BEDBOX DUO MOT zdůrazňují i dodávané matrace Betler, které patří do kategorie nejluxusnějších matrací na trhu. Špičkové moderní materiály použité při výrobě matrací, zajišťují ortopedicky správnou polohu páteře a těla během spánku. Matrace se dobře polohují a použité materiály zajišťují dlouhou životnost matrací. Matrace mají luxusní potah Betler v saténové úpravě (naprostá ojedinělost na trhu), potah je pratelný na 60°C.

Postele jsou vyráběny pod prémiovou značkou Betler. Postele značky Betler se vyznačují špičkovou kvalitou a perfektním zpracováním se zaměřením na praktickou využitelnost postele.

Postel Betler BEDBOX DUO MOT je velmi praktická postel a zákazník ocení především:

 Výšku lehací plochy cca 60 cm (s 20 cm vysokou matrací), což uvítají i starší uživatelé

 Motorové lamelové rošty s 42 lamelami a bezdrátovým ovládáním, jedná se o velmi pohodlné lamelové motorové rošty se samostatným polohováním hlavy, nohou nebo obojím s omezeným přístupem do úložného prostoru, rošty mají kvalitní kaučukové patky, které slouží k bezhlučnému pružení lamel během spánku.

– Luxusní matrace Betler, které jsou součásti postele. Jedná se o exkluzivní matrace, které se vyznačují skvělou ortopedickou ergonomii, stavba a struktura matrace je z luxusních materiálů a potah tvoří luxusní prošívaná látka v saténové úpravě pratelné na 60°C.

– Úložné samostatné prostory jsou součásti postele, jedná se o samostatné vany s pevným dnem, ve dnu jsou i větrací otvory.

– Postel Betler BEDBOX DUO MOT má po stranách ušité pouzdra pro vložení bezdrátových ovládačů k motorovým roštům.

– Součásti postele je i vrchní prošívaný luxusní přehoz postele.

– Postel Betler BEDBOX DUO MOT Vám ZDARMA dovezeme až k Vám do bytu či domu a profesionálně smontujeme, samotná montáž je součásti dopravy a trvá cca 30 minut.

Rosty.cz - luxusní postel Betler

Rosty.cz – luxusní postel Betler

Luxusní postel Betler BEDBOX DUO MOT prodáváme jak ze zátěžové kvalitní šedé textilní látky, tak i z luxusní textilní kůže (Made in Germany) vysoké kvality v různých barevných provedeních, potahové materiály zajišťují barevnou stálost, jednoduchou údržbu a hlavně kvalitní vzhled postele. Za přípatek můžeme postel Betler BEDBOX DUO MOT vyrobit i z pravé kůže. Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní. Postel Betler BEDBOX DUO MOT splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé stylové moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit řadu let.

POSTELE DORUČUJEME A MONTUJEME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat