Jednoduché riešenie pre zateplenie stropu

Zatepľovanie stropu pivníc či iných nebytových priestorov je čoraz populárnejším riešením pri zvyšovaní energetickej efektívnosti budov. Spoločnosť STOMIX prináša na trh nové, ekonomicky efektívne riešenie s názvom STX.THERM STROP. Náš nový systém na zateplenie stropu je nie len finančne výhodný a nenáročný na prácu, ale široké spektrum ponúkaných povrchových úprav dokáže vykúzliť esteticky príjemné prostredie aj v takých všedných priestoroch ako sú suterény či garáže.

Jednoduchý systém na zateplenie stropu (napr. suterénov, výrobných objektov a iných nebytových priestorov). Je tvorený doskami z kamennej vlny vo forme lamiel, lepiacej hmoty ALFAFIX® S2, ktorá sa aplikuje celoplošným lepením.  Podklad je nutné vopred ošetriť penetráciou EH. Dosky je možné mechanicky prikotviť a ich povrch ponechať bez povrchovej úpravy s prirodzeným vzhľadom. Dosky kladené pravidelne vedľa seba na strih alebo väzbu vytvárajú priestorový efekt. Po dokončení montáže je možné aplikovať úpravu povrchu striekaním alebo valčekovaním pomocou plnenej akrylátovej farby GAMADEKOR® FS1 alebo akrylátovej omietky BETADEKOR® AF10.

Výhody nového systému pre zateplenie stropu :

  • jedinečné a elegantné riešenie izolácie stropov nevykurovaných priestorov
  • nehorľavé a bezpečné riešenie
  • úspora energií za vykurovanie
  • skosené hrany dosky vytvárajú elegantne členitý povrch
  • zlepšenie tepelnoizolačných vlastností konštrukcie
  • zvýšenie povrchovej teploty konštrukcie
  • je možné ponechať bez povrchovej úpravy

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o novom systéme pre zateplenie stropu STX.THERM STROP neváhajte sa obrátiť na  technických poradcov spoločnosti STOMIX experta na zateplenie , ktorí Vám budú ochotne nápomocní pri konkrétnom riešení Vašej nehnuteľnosti.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat