Drevohliníkové okná pre pasivné domy Bratislava

Hľadáte pri plastových oknách vycibrený vkus? Alebo vám viacej záleží na špičkových technológiách, bezpečnosti či komforte?

Skúsenosti znamenajú kvalitu

Internorma nie je žiadny nováčik na trhu. Výrobe okien sa venuje už viac ako 80 rokov. Skúsenosti robia majstra. Internorma vám ponúka to najlepšie zo sveta okien.

Drevohliníkové okná Bratislava  sa v ničom nelíšia od drevohliníkových okien iných slovenských miest a regiónov. Aj tu ľudia  zápasia s rovnakým problémami. Kvalitné okná dnes už nie sú možnosťou, ale nutnosťou. Pri výbere ľudia zohľadňujú najmä cenu a kvalitu. Na krásu sa hľadí omnoho menej.

Kvalitné drevohliníkové okná majú význam najmä pri izolácii stavby. Cez okná uniká väčšina tepla z domu či bytu. Dnes je už štandardom izolačné trojsklo, ktoré výborne izoluje vnútorný priestor od vonkajšieho. Najkvalitnejšie okná sú vyžadované pri energeticky najúčinnejších stavbách.

K oknám patrí aj tieniaca technika. Pri plastových oknách sa najčastejšie používajú žalúzie. Žalúzie na plastové okná sú efektívnou cestou, ako tieniť vnútorné priestory našich domov a bytov. Drevohliníkové oknáInternorma umožňujú jednoduchú montáž žalúzií.

Pri oknách netreba zabúdať ani na ich ďalšiu veľmi dôležitú funkciu. Drevohliníkové okná by mali izolovať obytné priestory od vonkajšieho hluku.

Spoločnosť Internorma tiež vyrába hliníkové vchododové dvere, ktoré vynikajú svojou odolnosti a bezpečnosťou.

Zaujali vás drevohliníkové okná Internorma? Informujte sa, či už bývate v Bratislave alebo kdekoľvek inde na Slovensku.

Comments are closed