Hodiny, s ktorými nič nezmeškáte

Vynájdenie hodín bolo pravdepodobne jedným z najvýznamnejších objavov. Hodiny patria k predmetom dennodennej potreby a neprejde chvíľa keby sme sa aspoň raz nepozreli koľko je hodín. Ak patríte k ľuďom, ktorí  nič nestíhajú a čas im letí, asi ich nebudete mať v láske no napraviť sa to dá aspoň tým, že ich použijete ako dekoráciu pre skrášlenie Vášho bývania.

 

Hodia sa všade

Či už ich na danom mieste potrebujete alebo len chcete vyplniť hluchý priestor, hodinami nič nepokazíte. Hodiny využijete v spálni na nočnom stolíku, v detskej izbe, v kuchyni aj vo vstupnej hale. Veľkým pozitívom je ich rôznorodosť. Môžu byť elegantné, moderné, s detskými motívmi, ručičkové alebo digitálne.

 

Materiál pre vaše hodiny

Tak ako pri iných bytových doplnkov aj u hodín sme si už mohli zvyknúť, že existuje kvantum možností z čoho sú vyrobené. Môžu byť drevené, plastové, sklenené či kovové. Všetko závisí od vašej fantázie a prostriedkov, ktoré do nich chcete investovať. Keďže hodiny sú vec, ktorú si hneď každý návštevník všimne dizajnéri sa snažili zaujať aj ich tvarom. Klasikou je okrúhly, či hranatý. Tie však zďaleka nemusia by nudné. Práve ich klasický štýl vie zapadnúť všade a nechá vyniknúť miestnosť ako celok.

 

Hodiny do obývačky

Bez nich to v obývačke jednoducho nejde. Najviac ich potrebujeme ak chceme zistiť kedy ide náš obľúbený program. Pokiaľ ide o nástenné hodiny, mali by byť umiestnené na viditeľnom a dominantnom mieste. Do obývačky sa hodia skôr analógové s dostatočne veľkým ciferníkom.

 

Hodiny do kuchyne

V tomto prípade ich využijeme aj pri varení, keď sa vyžaduje presný čas. Môžu byť doplnené stopkami. Podobne ako v obývačke aj tu poslúžia ako pekný bytový doplnok. Do kuchyne sa  hodia skôr s motívmi kuchynského zariadenia a vybavenia.

Comments are closed