Dodajte svojmu domovu nádych Stredozemia

Ak cestujete na letné dovolenky, či len tak po svete, a boli ste niekedy aj v okolí Stredozemného mora, určite ste objavili mnoho zaujímavého. Možno ste si všimli aj krásu tunajšej architektúry a stavieb – či už ide o rôzne pamiatky, alebo budovy. Pre prímorskú oblasť sú typické strechy v južanskom štýle – prekrásne strešné krytiny v rôznych odtieňoch teplých farieb, ktoré na horizonte pri zapadajúcom slnku doslova vyrážajú dych.

Tak a takéto strešné krytiny si teraz môžete bez problémov zaobstarať aj pre Váš dom. Slovenská firma Villatesta je výhradným a jediným dovozcom kvalitných strešných krytín a škridiel francúzskej značky Imerys. V ponuke je až 40 modelov škridiel v neuveriteľných 130 farebných vzorkách. Ak si nevyberiete tu, tak už asi nikde.

Škridly značky Imerys sú vysokokvalitné, vyznačujú sa nádhernými povrchovými úpravami a majú perfektné vlastnosti ako nízka nasiakavosť, mrazuvzdornosť, či možnosť ukladania až do 14 stupňového sklonu. Strešná krytina od firmy Villatesta dodá Vášmu domu ozajstný južanský nádych Stredomoria.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat