Dodajte svojmu domovu nádych Stredozemia

Ak cestujete na letné dovolenky, či len tak po svete, a boli ste niekedy aj v okolí Stredozemného mora, určite ste objavili mnoho zaujímavého. Možno ste si všimli aj krásu tunajšej architektúry a stavieb – či už ide o rôzne pamiatky, alebo budovy. Pre prímorskú oblasť sú typické strechy v južanskom štýle – prekrásne strešné krytiny v rôznych odtieňoch teplých farieb, ktoré na horizonte pri zapadajúcom slnku doslova vyrážajú dych.

Tak a takéto strešné krytiny si teraz môžete bez problémov zaobstarať aj pre Váš dom. Slovenská firma Villatesta je výhradným a jediným dovozcom kvalitných strešných krytín a škridiel francúzskej značky Imerys. V ponuke je až 40 modelov škridiel v neuveriteľných 130 farebných vzorkách. Ak si nevyberiete tu, tak už asi nikde.

Škridly značky Imerys sú vysokokvalitné, vyznačujú sa nádhernými povrchovými úpravami a majú perfektné vlastnosti ako nízka nasiakavosť, mrazuvzdornosť, či možnosť ukladania až do 14 stupňového sklonu. Strešná krytina od firmy Villatesta dodá Vášmu domu ozajstný južanský nádych Stredomoria.

Comments are closed