Detské izby na mieru? Vieme na koho sa obrátiť.

Áno, detské izby, od firmy IMA nábytok, môžu vyzerať rovnako ako izby rodičov. Nudne, fádne  – jednoducho bez života. Ťažko však môžete potom očakávať, že akékoľvek dieťa si k takejto detskej izbe vytvorí vzťah. Nábytok do detskej izby je základom. Bez kvalitného a najmä štýlové nábytku sa nezaobíde žiadna izba. Nábytok do detskej izby by mal zohľadňovať predovšetkým detské túžby. Dospelí sa môžu realizovať vo svojich vlastných miestnostiach.

Typickým nábytkom, ktorý deti milujú, sú detské poschodové postele. Detské poschodové postele sú zhmotnením hravého prístupu k životu. Študentské izby takisto môžu využívať poschodové postele. Študentské izby sa však nezaobídu bez kvalitného písacieho stolu. Veď študenti sa z času na čas musia venovať aj štúdiu.

Nechajte si vyhotoviť detskú izbu presne podľa vašich predstáv

Moderné detské izby môžu vyzerať naozaj výborne. Celý proces návrhu, výroby a inštalácie detskej izby je však potrebné zveriť do rúk odborníkov. ZUBRO design studio s.r.o. vám ponúka 3D vizualizácie a spracovanie cenovej ponuky úplne zdarma. Detské izby či študentské izby návrhy tak získate zdarma. Detské izby a študentské izby inšpirácie nájdete aj na internete.

Detské izby nábytok by mal byť kvalitný. Zubro design studio využíva kvalitný taliansky nábytok Ima.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat