Čo dokáže zrkadlo v interiéri?

Na prvý pohľad je zrkadlo jednoduchým nástrojom na kontrolovanie ľudského zovňajšku. Na prvý pohľad.

Zrkadlo však možno veľmi efektívne využiť ako interiérový prvok. V modernom dizajne sa zrkadlá využívajú hojne. Zrkadlo mení priestor. Zväčšuje ho. Hoci iba opticky – v dnešných malých bytoch a domoch to má nesmierny význam. Načo by ste kupovali drahé metre štvorcové v byte, keď ich môžete ľahko získať jednoduchými trikmi pomocou zrkadiel.

Aj sklenárstvo Bratislava vám pomôže so zrkadlami. Vyrobí vám zrkadlá na mieru. Presne také, aké potrebujete. Do kúpeľne. Obývačky či ktorejkoľvek inej miestnosti. Zrkadlá dnes vôbec nemusia byť iba štvorcové, obdĺžnikové či okrúhle. Využite vašu fantáziu a spravte si zo svojho domova to, po čom túžite. Veľmi obľúbené sú aj dekoračné zrkadlá. Je to rýchly, lacný a jednoduchý spôsob, ako dodať interiéru tú potrebnú iskru. Konečná podoba vášho domova závisí iba od vás. Či už si bývanie budete dekorovať sami, alebo si na to najmete nejakého odborníka.

Ďalším zaujímavým trendom v sklenárstve je gravírovanie skla. Teraz však nehovoríme o obyčajnom gravírovaní na povrch skla. Dnešným trendom je laserové gravírovanie. Na rozdiel od klasického gravírovania možno laserom vytvoriť písmo či obrázky vo vnútri skla. Takto možno zvečniť do skla napríklad aj rodinné fotografie.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat