Čaro zrkadiel

Najjednoduchšou cestou, ako si obohatiť interiér, je využiť zrkadlá. Práve zrkadlá majú tú jedinečnú schopnosť pretvárať priestor. Zväčšujú ho a dodávajú mu dynamiku. Za bežných okolností sa zrkadlá montujú do kúpeľne či chodby. Tam ich využívame na kontrolovanie svojho zovňajšku. Zrkadlá však dokážu omnoho viac. Stačí sa k nim postaviť kreatívne.

Pri interiérovom dizajne sa dnes nemusíte obmedzovať na bežné tvary a rozmery zrkadiel. Obdĺžniky či štvorce sú jednoducho nudné. Dnes vám však každé dobré sklenárstvo rado vyjde v ústrety. Chcete mať doma zrkadlo netradičného tvaru a rozmerov? Zrkadlo na mieru sa o to postará. Výroba zrkadiel na mieru dnes patrí do portfólia sklenárstiev.

Sklenárstvo Bratislava vyrobí zrkadlo netradičného tvaru presne podľa vašich požiadaviek. Pri výrobe zrkadiel si môžete zvoliť aj ďalšie parametre ako tvar a rozmery. Ovplyvniť môžete aj kvalitu zrkadla, jeho hrúbku a dokonca aj farbu. Je to iba na vás. Sklenárstvo Bratislava vám ponúka aj ďalšie služby.  Samozrejmosťou je rezanie skla podľa vašich požiadaviek. Medzi netradičné, avšak stále obľúbenejšie služby patrí laserové gravírovanie do skla. Touto modernou metódou môžete dostať do skla rôzne nápisy či dokonca fotografie. Je to jednoduché, rýchle a trvácne. No nie je to skvelý nápad a darček pre niekoho blízkeho?

Comments are closed