Bývajte pohodlne vo vlastnom a na vlastnom

Prenajímate si byt v meste? Netúžite po vlastnej nehnuteľnosti? Po vlastnom byte, alebo dokonca rodinnom dome? Uvažujte s nami. Ak každý mesiac platíte prenájom za byt, peniaze od Vás nenávratne odchádzajú do vreca majiteľa bytu, v ktorom bývate. Keby ste si zobrali hypotéku, mesačná splátka by nebola oveľa vyššia, ale po splatení by bol byt Váš. Čo poviete? Neoplatí sa Vám to viac?

My tu ale pre Vás máme ešte odvážnejší návrh. Prejdite s bytu, rovno do vlastného rodinného domu. Myslíte, že je to pridrahé? Vo vile pod Slavínom určite. Pár kilometrov od Bratislavy už ale nie. Počuli ste niekedy o montovaných domoch? Sú to domy na kľúč, využívajúce moderné technológie, vďaka ktorým je stavba nehnuteľnosti neporovnateľne lacnejšia oproti klasickým murovaným domom. A kvalitou na tom nie je o nič horšie. Výhodou je navyše to, že ide o nízkoenergetické domy, ktoré šetria náklady na energie. Takže už neplatí, že dom musí „žrať“ viac ako byt.

Bývanie v dome na vlastnom pozemku je oveľa komfortnejšie ako malý byt v centre mesta. Ak ste to nezažili, možno tomu neveríte, ale čoraz viac ľudí rieši svoje bývanie tak, že sa sťahuje z rušných miest na pokojné predmestia, alebo vidiek. Pozrite si katalóg domov a zistite, že to nie je až tak finančne náročné. Vlastný dom môžete mať už za cenu 2 izbového bytu v Petržalke.

Comments are closed