Aký kotol je ten najlepší?

Kotly Bratislava prichádzajú v mnohých podobách.  Kondenzačné kotly, nízkoteplotné kotly, plynové kotly a tak ďalej.  Väčšinu ľudí však zaujíma najmä kvalita a spoľahlivosť kotlov.  Ak chcete kotol, na ktorý sa možno vždy spoľahnúť, investujete do overených značiek.

Spoločnosť Triangel s. r. o. vám ponúka kotly značky Vaillant.

Nemecká kvalita – kotly Vaillant

Vaillant je nemecký výrobca vykurovacích systémov, klimatizácií, ventilácií a solárnych systémov. Vaillant sa stará o pohodlný život ľudí už viac ako sto rokov. Firma vznikla už v roku 1874. Počas svojej existencie sa postarala o niekoľko pozoruhodných noviniek. Značka Vaillant napríklad ako prvá predstavila kondenzačný kotol v roku 1995.

Vaillant po celom svete zamestnáva okolo 12 tisíc ľudí. Firma vyrába aj na Slovensku. Fabriky má v Trenčíne a Skalici.

Kotly Bratislava od Triangel s. r. o.

Triangel s. r. o. vám ponúka rôzne druhy kotlov Vaillant. Plynový kotol auroCOMPACT VSC S 196-C200 má zabudovanú podporu pre solárny systém. Najväčšou výhodou tohto kotlu je to, že solárny systém môžete pripojiť aj neskôr. Dovtedy môžete zariadenie využiť iba ako kondenzačný kotol.

Kompletnú ponuku kotlov Vaillant si môžete pozrieť v internetovom obchode Solare.sk. Kotly cena je uvedená pri výrobkoch. Kotly cena sa dozviete aj pri návšteve kamennej predajne spoločnosti Triangel s. r. o. na Tomášikovej 35 v Bratislave.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat