Ako ochrániť svoj majetok

Ochrana majetku, či už súkromného, firemného alebo obecného, bola iba donedávna veľmi nákladná vec. Dnes je však situácia iná. vďaka pokroku kamerovej techniky a invenciám na poli informatiky, spoľahlivá ochrana majetku je dnes dostupná prakticky pre každého. Ak máte záujem o bezpečnejší život, nie je nič ľahšie, ako si domov či do firmy namontovať bezpečnostné kamerové systémy.

Ako to celé funguje

Bezpečnostné kamery sú vlastné sledovacie zariadenie, oči slúžiace v čase vašej neprítomnosti. Kamery či kamerové sety sú rozmiestené v objekte alebo v jeho okolí. Vonkajšie kamery môžu sledovať napríklad aj príjazdové cesty. Skryté kamery na druhú môžu sledovať zamestnancov. Zabezpečovacie systémy využívajú kombináciu kvalitných hd kamier a počítačové softvéru, ktorý je mozgom celého systému.

Bezpečnostný systém využíva bezpečnostné kamery so záznamom. Kamera sníma a počítač všetko ukladá na hard disk. Ono to však môže prebiehať ďaleko aktívnejšie.  Kvalitné kamerové systémy je možné vybaviť alarmom, ktorý sa spustí v momente detegovania votrelca.  Bezpečnostné kamerové systémy, tak môžu po spustení alarmu posielať fotografie na zvolenú adresu.

Dome kamery

Dome kamery sú najbežnejšie používané bezpečnostné kamery.  Ide o kamery ukryté v kupole. Výhodou takýchto kamier je ľahká montáž a fakt, že ľudia sú na ne pomerne zvyknutí.

Aké bezpečnostné systémy kúpiť?

Pri bezpečnostných zariadeniach by ste sa nemali snažil nasilu ušetriť. Investovať do kvality sa naozaj oplatí.  Značka Avigilon kvalitatívne požiadavky určite spĺňa. Kúpou kamier Avigilon určite nespravíte chybu.

Okrem samotnej techniky nie je dobré zabúdať na montáž. Tú nehodno podceniť. Vždy je dobré ju zveriť do rúk profesionálov.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat