Ako obohatiť aj váš interiér?

Chcete bývať naozaj štýlovo? Interiérový dizajn ponúka množstvo spôsobov, ako si obohatiť a skrášliť bývanie. Od jednoduchých tapiet až po zložité podlahové systémy.

Jeden prvok sa však v našich domácnostiach nachádza už po storočia. Schody sú základom každého bývania, kde je nutné šetriť na stavebnom pozemku.

Samozrejme, schody majú predovšetkým funkčný charakter. Väčšinou nám pomáhajú dostať s z jedného poschodia na druhé. Netreba však zabúdať ani na estetickú funkciu schodov. Pekne spravené schody dokážu na seba pritiahnuť pozornosť a dať interiéru jedinečný charakter. Kde však získať takéto umelecké dielo?

Stačí sa obrátiť na skúseného výrobcu schodov. Výroba schodov je remeslo, kde záleží najmä na tvorivosti a šikovnosti. Všetko toto vám prináša spoločnosť Luky Plus.

Luky Plus s. r. o. – výroba schodov

Luky Plus – schody Bratislava vám ponúka niekoľko druhov schodov. Stačí si vybrať na základe vkusu a potreby.

Na Slovensku sú najviac využívané drevené schody. tento typ schodov pôsobí dobre v každom type domácnosti. Pokiaľ chcete, aby drevené schody vyzerali trochu modernejšie, je možné ich doplniť o kov či sklo.

Medzi štýlové schody radí tzv. schody bez schodníc. Takéto schody sa upevňujú priamo do steny. Zaujímavým typom sú aj tzv. vretenové schody, ktoré sú ideálne do domácností s nedostatkom priestoru.

Comments are closed