Volvo V60

Máte raději sportovní vůz nebo výhody prostoru „kombíka“? Co získat oboje současně? Nové cenově výhodné Volvo V60 dokáže toto splnit.

Volvo V60 z edice Ocean Race se sportovním vzhledem posouvá zážitek z jízdy, pohodlí a jízdní vlastnosti za hranice, kterým se jiná auta ani nepřiblížila.
Klínový tvar, štíhlá střecha, profilované boky, dva různé typy podvozků. Nový dynamický podvozek doplňuje škála elektronických systémů, rozeznávajících možný smyk i chodce v jízdní dráze vozidla.

Systém City Safety dokáže sám automaticky reagovat, pokud by tak řidič neučinil.Právě díky tomu dokáže při rychlostech do 35km/h sám předejít dopravní nehodě. Řidič je nejprve upozorněn blikajícím světelným signálem, připomínajícím brzdová světla jiného vozidla a zvukovým signálem, poté pokud se srážka stane nevyhnutelnou, začne vůz sám intenzivně brzdit.

Flexibilní Volvo V60 je k dispozici v několika variantách benzínových a dieselových motorů, od vozu s úsporným motorem o výkonu 115 kw až po verzi s přeplňovaným motorem os s výkonem 304 kw. Malé, avšak nanejvýš efektivní inovační změny, dokáží umožnit dojezd až 1 500 km na jedinou nádrž.

Nový svěží interiér skvěle kombinuje technologie i materiály. Byť je interiér zaměřen zejména na pohodlí řidiče, poskytuje prostor a komfort všem pasažérům. Zavazadlový prostor nového Volva V60 využívá každičký milimetr, aby tak dosáhl objemu 430 litrů.

Jedinečný multimediální informační systém zobrazuje potřebné informace na pětipalcové, nebo dokonce sedmipalcové, barevné obrazovce zabudované v přístrojovém panelu.

Tak neváhejte a přijďte se dozvědět o novém Volvu V60 ještě mnohem více, špičkoví odborníci čekají v Autocentrum Štěrboholy na Vaši návštěvu, připraveni zodpovědět každičký dotaz o tomto skvělém vozidle.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat