Skladové a regálové systémy. Plastové boxy a přepravky. Vybavení skladů, dílen, užitkových vozidel. LOGiMAN s.r.o..

Portfolio produktů dodávaných firmou LOGiMAN s.r.o. zahrnuje regály a regálové systémy nejrůznějších typů. Nabízíme také nakládací rampy a můstky, žebříky, vychystávací vozíky, plastové i kovové přepravky a další vybavení z oblasti skladovací techniky. Součástí našeho sortimentu jsou i vestaby do užitkových vozů či například značkové pracovní oděvy. Disponujeme nabídkou několika evropských značek, což nám umožňuje realizovat komplexní dodávky do výrobních či skladových hal a prodejen.

Manipulaci se zbožím zjednoduší naše vychystávací vozíky různých typů, vhodné pro převoz materiálu v rámci výrobní haly mezi jednotlivými pracovišti. Nabízíme standardizované rozměry i vozíky zcela na zakázku.

Regálové systémy instalujeme především do skladů, kanceláří, archivů a výrobních či skladovacích hal, hobbymarketů a obchodů na klíč. V naší nabídce se nachází také systémy kovových regálů s menšími plastovými boxy, které nabídnou výborný přehled sortimentu malých rozměrů. Kvalitní plastové boxy a přepravky v mnoha rozměrech a typech pomohou také chránit vaše produkty při přepravě.

Přemýšlíte, jak vybavit průmyslovou prodejnu či prodejní sklad? Potřebujete obchodní regály s policemi k vystavování nabízeného zboží? Chcete poradit jak efektivně uložit nářadí a nástroje v dílnách? Kontaktujte nás na čísle 603 230 059. Rádi pro Vás zajistíme vybavení prodejen a hobby marketů na klíč.

Nabízíme také skladovací systémy s výsuvnými policemi o nosnosti až 1000kg na polici. Na tyto police můžete ukládat těžké formy používané ve výrobě. Materiály použité při výrobě takových nosných regálových prvků a polic zaručují velmi vysokou nosnost a stabilitu.

Námi dodávané patrové regály a regály na plošině zajišťují maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Patrové regály a plošiny zpracováváme zákazníkům na míru, můžete si tak být jisti profesionálním řešením přímo pro Vaše potřeby.

Jsme připraveni vedle dodávky regálových systémů konzultovat a nabídnout optimalizaci skladového hospodářství, skladové evidence s případným propojením na váš stávající informační systém. V roce 2013 pracujeme na vývoji vlastního pomocného software, který bude určen právě pro výdejny materiálu, nářadí a nástrojů ve firmách.

Jsme si vědomi aktuálnosti potřeb snižování nákladů ve firmách a právě dokonalým řízením skladového hospodářství v informačním systému, který bude možno přizpůsobovat na míru individuálním potřebám, lze zajímavých úspor dosáhnout.

Jsme výhradní dovozce do ČR pro italské nájezdové můstky, hliníkové nájezdy a plošiny TM Pedane, vhodné pro nakládku či vykládku samohybných strojů jako jsou traktory, rypadla, tj. stavební či zemědělská technika. Hledáme zájemce o prodej ramp koncovým klientům z oblasti dodavatelů dopravcům, zemědělských strojů či stavební techniky.

Firmám, které mají servisní auta, pomůžeme vybudovat profi pojízdnou dílnu na míru. Disponujeme nabídkou dvou výrobců. Regálové vestavby do aut pro ukládání materiálu i nářadí tak nabídneme v široké škále možností.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat