LOGiMAN s.r.o., vybavení skladů, dílen a užitkových aut.

Portfolio firmy LOGiMAN s.r.o. zahrnuje regály a regálové systémy, nakládací rampy a můstky, žebříky, vychystávací vozíky, plastové i kovové přepravky a další vybavení z oblasti skladovací a manipulační techniky a logistiky. Nabízíme také vestaby do užitkových vozů či například kvalitní pracovní oděvy. Námi nabízené produkty a služby Vám usnadní organizaci skladu, uspoří místo a zároveň přinesou Vaší firmě značné časové úspory.

Disponujeme produkty několika evropských značek, díky čemuž jsme schopni realizovat komplexní dodávky do výrobních či skladových hal. Regálové systémy instalujeme také do skladů, kanceláří, archivů, hobbymarketů a obchodů na klíč. Naleznete u nás také policové regály, sloužící ke skladování nepaletovaného zboží v boxech nebo volně ložené.

Součástí naší nabídky jsou i systémy kovových regálů s menšími plastovými boxy, které zpřehlední organizaci zboží a produktů malých rozměrů. Kvalitní plastové boxy a přepravky v mnoha rozměrech a typech pomohou ochrání Vaše zboží či vybavení Vašich kanceláří při přepravě.

Zabývá se Vaše firma otázkou, jak vybavit průmyslovou prodejnu nebo prodejní sklad? Poptáváte obchodní regály s policemi k vystavování nabízeného zboží? Chcete poradit, jak efektivně uložit nářadí a nástroje v dílnách? Kontaktujte nás na čísle 603 230 059. Rádi Vám v této oblasti poradíme. V případě Vašeho zájmu zajistíme vybavení prodejen a hobby marketů na klíč.

Jsme připraveni vedle dodávky regálových systémů konzultovat a nabídnout optimalizaci skladového hospodářství, skladové evidence s případným propojením na váš stávající informační systém. V roce 2013 pracujeme na vývoji vlastního pomocného software, který bude určen právě pro výdejny materiálu, nářadí a nástrojů ve firmách. Jsme si vědomi aktuálnosti potřeb snižování nákladů ve firmách a právě dokonalým řízením skladového hospodářství v informačním systému, který bude možno přizpůsobovat na míru individuálním potřebám, lze významných úspor dosáhnout.

Nabízíme skladovací systémy s výsuvnými policemi o nosnosti až 1000kg na polici. Na tyto police je možné ukládat těžké formy používané ve výrobě. Materiály použité při výrobě těchto nosných regálových prvků a polic zaručují vysokou nosnost a stabilitu.

Patrové regály a regály na plošině, které firma LOGiMAN s.r.o. dodává, zajišťují maximální využití nejen plochy, ale také celého objemu skladu. Patrové regály a plošiny zpracováváme zákazníkům na míru. Najdeme ideální řešení přímo pro Vaše potřeby.

Jsme výhradní dovozce do ČR pro italské nájezdové můstky a plošiny TM Pedane, vhodné pro nakládku či vykládku samohybných strojů jako jsou traktory, rypadla. Zároveň hledáme zájemce o spolupráci při prodeji ramp koncovým klientům, tj. Dopravcům a dodavatelům zemědělských strojů či stavební techniky.

Firmám, které mají servisní auta, pomůžeme vybudovat profi pojízdnou dílnu na míru. Disponujeme nabídkou dvou výrobců. Regálové vestavby do aut pro ukládání materiálu i nářadí tak nabídneme v široké škále možností.

 

 

 

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat