Hledáte rychlý a bez potíží přestavitelný trubkový systém?

Není trubka jako trubka. Trubkový stavebnicový systém Logiform se přizpůsobí Vašim potřebám.  Hledáte rychlý a bez potíží přestavitelný trubkový systém? Řešením je trubkový systém LOGiFORM, umožňující snadné spojování a rychlou přestavitelnost. Ocelové trubky LOGiFORM jsou potažené ABS plastem, který slouží jako ochrana proti korozi a spojovací prvky na takovém povrchu skvěle drží. Díky těmto vlastnostem se zmiňovaný systém dokonale přizpůsobí Vaší logistice.

Nabízíme zakázkovou výrobu následujících produktů:

1) kanbanové spádové regály

2) transportní vozíky

3) gravitační dopravníky

4) montážní stoly

5) výrobní linky

Využitím námi nabízeného flexibilního systému se výrazně zlepší prostorové uspořádání Vašich skladů a pracovišť, a tím i celková výrobní logistika Vaší firmy. Nabízíme systém, kde trubky nakrátíme individuálně dle Vašich potřeb a vytvoříme libovolné sestavy splňující požadavky moderní logistiky. Součástí našeho sortimentu jsou také válečkové dráhy, bez nichž se moderní výroba nemůže obejít.

Své zkušenosti v oblasti skladování rádi využijeme právě ve Vašem projektu. V případě zájmu, byť jen o nezávaznou konzultaci, nás neváhejte kontaktovat, a to na čísle 603 230 059.

Comments are closed

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat