iTroner pomáha chrániť auto vždy a všade

Hi-tech produkt iTroner je vyrobený v spolupráci so svetovým lídrom v oblasti privátneho zabezpečenia a ochrany automobilov. iTroner je nový unikátny poplachový a zabezpečovací systém, špeciálne vyvinutý pre ochranu a dohľad nad automobilom s prepracovaným intuitívnym ovládaním aplikácie v inteligentnom telefóne.

So systémom iTroner nainštalovaným vo Vašom vozidle môžete cez Váš smartfón dokonale ovládať a kontrolovať stav automobilu kdekoľvek na svete – stačí len bežný GSM príjem. ŽIADNE ĎALŠIE SLUŽBY ALEBO SERVERY nie sú potrebné na plnú prevádzku systému – iTroner si úplne vystačí s Vaším aktuálnym telekomunikačným systémom – jediné, čo potrebuje, je len zasielanie jednoduchých textových SMS správ. Je to Váš najlepší ochranca, stačí iba jedno kliknutie, iTroner nájde Vaše vozidlo, zobrazí jeho polohu pomocou Google Maps, skontroluje jeho stav, umožní Vám počúvať, čo sa v ňom deje, prípadne zastaví motor. A všetko máte jednoducho vo svojich rukách kdekoľvek a kedykoľvek – len prostredníctvom Vášho smartphone a aplikácie iTroner.
K dispozícii v týchto OS: iPhone, IOS 7 a vyšším a väčšina značkových smartphone systému Android 4.0.4. a vyšším
Na inštaláciu vo vozidle stačí pripojenie len dvoch káblov!

NEPRETRŽITE

Len s pomocou smartfónu kontrolujete pohodlne vaše vozidlo 24 hodín denne. Kdekoľvek sa auto nachádza, bez ohľadu na to, kde ste v tom momente vy. Žiadnu ďalšiu službu, server ani počítač nepotrebujete.

INTELIGENTNE

Naštartovanie auta, pohyb vozidla, odtiahnutie bez naštartovania, miesto na mape, prekročenie rýchlosti, aktivácia imobilizéra, režim údržby. Na to všetko vás systém iTroner spoľahlivo upozorní. Okamžite v reálnom čase.

BEZ POPLATKOV

Nemusíte platiť žiadne mesačné poplatky za prístup do systému, pripojenie na server, sledovanie na mapách a iné vyhodnocovanie. iTroner vám všetky udalosti posiela priamo na váš smartfón. Diskrétne.

Comments are closed

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich