Interkom na moto pro snadnou komunikaci

Interkom je zařízení, které se využívá ke komunikaci ve skupině lidí. Své uplatnění nachází nejen při jízdě na motorce, ale také v cyklistice, na kolečkových bruslích nebo na lyžích, zkrátka kdekoliv, kde jste v pohybu. Na prodej revolučních bezdrátových i starších drátových interkomů se specializuje internetový obchod Motosports.

Interkom můžete využít pro komunikaci až mezi šesti jezdci najednou. Rovněž jej však můžete používat jen mezi sebou a vaším spolujezdcem. Při rychlé jízdě na motorce je přece jen hůře slyšet. Pokud jedete sami, můžete si přes něj pustit do uší svou oblíbenou muziku nebo vyřídit nezbytné telefonní hovory.

Novinku na trhu představují bezdrátové bluetooth interkomy, které mají dosah až jeden kilometr. Takový interkom vás při jízdě vůbec neomezí. Na své hlavě jej sotva ucítíte. Velkou výhodou rovněž je, že ho můžete snadno vložit do kterékoliv běžně dostupné helmy – otevřené, integrální, výklopné, krosové apod. Tyto helmy a samozřejmě i interkomy jsou k dostání v e-shopu www.motosports.cz.

Comments are closed