Chiptuning – aneb cesta ke zvýšení výkonu

Je Vaše auto méně výkonné, než jste původně počítali? Pokud ano, máme pro Vás tip na vyřešení tohoto problému.

Firma RZ-CHIP, jejímž hlavním zaměřením je chiptuning, nabízí zejména zvýšení výkonu Vašeho automobilu a snížení spotřeby paliva. Jejich dalším zaměřením je diagnostika vozidel, která je nezbytná při vyskytnutí závady v řídící jednotce vozidla.

Vozidla vyráběná od roku 1995 jsou vybavena řídícími jednotkami, které řídí a kontrolují určité skupiny elektroniky ve vozidle. Jedná se především o řídící jednotky motoru, automatické převodovky, klimatizace, systému ABS, centrálního zamykání, přístrojového panelu, systému Airbag a mnoho dalších. Pomocí sériové diagnostiky lze u některých vozů aktivovat dodatečné funkce a provádět různé úpravy (reset servisních intervalů, přizpůsobení klíčků k zapalování, odhad počtu najetých kilometrů a mnoho dalších).

Pokud hledáte nejvhodnější reklamu pro Vaše výrobky či služby a nevěříte příliš předraženým reklamám v rádiu, televizi či na billboardech, pak se podívejte na náš nový e-shop s názvem Reklama-shop.cz. Je zde nabízena zejména reklama na internetu, a to snad ve všech podobách, které se na internetu najdou. Vše za dobrou cenu, která se Vám mnohokrát vrátí.

Cílem tohoto e-shopu je nabízet trhem prověřené reklamní služby za skvělé ceny. V tomto internetovém obchodě najdete také dílčí reklamní služby, seo s garancí pozic i zajištění kompletní správy internetové reklamy pomocí produktů internetového marketingu.

Přišli jste o práci a nevíte, co dál? Jste komunikativní a nebojíte se změny? Pak jste více než vhodným adeptem na pozici obchodního zástupce, kterou v současné době nabízíme. Projekt obchodni-zastoupeni.cz hledá obchodní zástupce a obchodní manažery z celé ČR. Obchodním zástupcům nabízíme možnost výhradního obchodního zastoupení ve svém regionu pro určitou službu či produkt. Pokud máte obchodního ducha a chuť pracovat, je pro vás tato práce jako stvořená. Momentálně máme zájem o spolupráci s obchodními zástupci s praxí. Pro cílevědomé a velmi schopné obchodní zástupce zde máme i pozici obchodního manažera.

Comments are closed