Správa vozového parku, na kterou se dá spoléhat

Vlastníte vozový park? Jestli ano, tak je jisté víte, že se tato činnost pojí s mnohými povinnostmi. Ušetřete si čas i starosti a najděte si spolehlivého správce vozového parku.

O správě vozového parku
Správa vozového parku anebo fleet management obnáší spoustu povinností, které je třeba svěřit důvěryhodné osobě. Nechce se vám marnit čas hledáním správce vozového parku ? Máte možnost využít externí firmu, která vám zajistí plně kvalifikovanou a prověřenou osobu.
Zřiďte si i vy správu vozového parku externě. Již se nemusíte o nic starat a čas můžete využít na rozšiřování svého podniku či na jiné libovolné aktivity. Firmy si pro zvětšení efektivity v současné době hledají externí firmy na zajištění mnohých prací. Fleet management mezi ně patří stále častěji .

Co konkrétně dělá správce vozového parku?
A jaké starosti vám tedy ubydou když oslovíte externí firmu, aby za vás řídila správu vozového parku?
Pokaždé samozřejmě záleží na konkrétní domluvě s firmou. Mezi důležité činnosti však patří převzetí nových vozidel, předávání vozidel zaměstnancům a dalším příslušným osobám, zajištění kontaktu s pneuservisem atd.
Správce vozového parku vykonábá rovněž komunikaci s operativní leasingovou společností a vyřídí i další činnosti podle domluvy. Záleži pouze na vás, jakou službu budete zrovna potřebovat . Je možné zahrnout do činnosti správce vozového parku provádění STK, měření emisí, obstarávání náhradních dílů a příslušenství a v mnohých případech kompetence správce vozového parku zahrnují i informací o řidičích, řidičských oprávněních atd. Svěřte kompletní administrativní správu vašeho vozového parku externí firmě s určitými zkušenostmi.

Comments are closed

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich